Czy mozecie polecic jakas spedycje do przeslania rzeczy z Niemiec do Paragwaju

F.W. Neukirch Internationale Spedition

spedycja i transport Niemcy – Paragwaj

Czy mozecie polecic jakas spedycje do przeslania rzeczy z Niemiec do Paragwaju

    często zadawane pytanie przy emigracji do Paragwaju

pytanie Marka o spedycję aby przesłać rzeczy

Czy mozecie mi ewentualnie polecic jakas spedycje do przeslania rzeczy z niemiec, nie Container ale duza skrzynia transportowa

Emigrowaliśmy z Niemiec do Paragwaju w 2003 roku i cały transport organizowała Firma F.W. Neukirch Internationale Spedition – www.neukirch.de
Pracownik, który wówczas nami się zajmował przeszedł już na emeryturę ale jestem przekonany, że dalej wszystko sprawnie jest załatwiane.

Byliśmy bardzo zadowoleni z w wyboru spedycji, poniewaz zarówno w Niemczech jak i Paragwaju wszystko było sprawnie zorganizowane.

trochę o samej przeprowadzce z Niemiec

Po wstępnych uzgodnieniach pracownik firmy przyjechał do naszego domu aby zobaczyć ile rzeczy mamy. Jest to o tyle istotne, iż robilismy to pierwszy raz i nie mieliśmy żadnego pojęcia. Okazało się, iż po pewnych redukcjach będziemy mogli skorzystać z 20 stopowego kontenera.

Ustaliliśmy termin dostarczenia konteneru, pakowaliśmy sami przez weekend aby było taniej i punktualnie zapakowany kontener został odebrany specjalnym samochodem w drogę do Paragwaju.

Sama podróż drogą morską kontenera trawała ok. 6 tygodni jak dobrze sobie przypominam.

Piribebuy Pensjonat GranjaPit Polaco

Na skraju miasteczka Piribebuy położonego na wzgórzach w III Dep. Cordillera, prowadzimy już od 2003 roku nasz pensjonat oraz ekologiczną farmę. Pensjonat położony jest w cichym i spokojnym miejscu z ładnym widokiem. Do miasteczka, gdzie znajdują się wszelkiego rodzaju mozliwości zrobienia zakupów, jest zaledwie parę minut drogi na piechotę.


F.W. Neukirch Internationale SpeditionF.W. Neukirch Internationale Spedition

więcej informacji oraz aktualne ceny – Zapraszamy!

E-Mail: info@paragwajnoclegi.com

Telefon: +595 971 964 721

powrót na stronę główną: Paragwaj Noclegi